Te slecht
Te slecht voor deze wereld,
Te slecht voor dit bestaan.
Verstopt achter vele muren,
Kan ik het niet meer aan.
Vragende stille woorden,
Tollend door mijn hoofd.
Stiekem toch verlangen,
Dat mijn vuurtje dooft.
Mijn voetsporen zijn uitgewist,
Mijn einde is nu nabij.
Stappend over die ene helling,
Is mijn leven nu voorbij.
Reacties op ‘Te slecht’
-
Geen domme dingen doen alsjeblieft, alsjeblieft. sorry ik weet hoe t voelt om t wel te willen doen, maar alsjeblieft, probeer het positief te blijven zien, want ik weet dat je dat heel goed kan.. ik ken je misschien niet maar door je gedichten ofiets ben ik wel om je gaan geven. ik hoop dat je verstandig kiest..
Ik dicht - 07-01-2012 om 00:35
-
Ik ben het eens met Lauren maar ik moet er wel ff bij zeggen dat het een Super mooi gediht is! Liefs Sheala! :)
Verwijderde gebruiker - 07-01-2012 om 13:20
-
Eens met sheala en Lauren! Twijfel zelf ook heel erg, maar weet dat er veel mensen zijn die van je houden, ook al lijkt en voelt het soms aantrekkelijker om 'weg' te kunnen zijn. Ingrijpend gedicht. Vergeet niet dat we niet zonder je op 1001gedichten kunnen! Be strong!
Verwijderde gebruiker - 07-01-2012 om 14:31
-
Ik vind het zo'n sterk gedicht, ik ben blij dat ik niet de enige ben die zo over het leven denkt! Xx
Xx Femke D.B. xX - 08-01-2012 om 17:26
-
Super mooi gedicht, weet niks anders te zeggen. 5 sterren! Liefs anouk.
Linda - 13-01-2012 om 15:55
-
zeker heel mooi gedicht maar ben het eens met lauren en sheala niks doms doen.... liefs en sterkte brigitte
Verwijderde gebruiker - 17-01-2012 om 18:24
-
Herkennend ik heb ook een gedicht die r wat van weg heeft mr egt niks doen.. dit heb k ook doorstaan en nu sta k goed.. be strong niet doen Xx
xisax - 16-02-2012 om 13:54
-
wow weer een mooi gedicht, maar ben het met mijn voorgangers eens hou hoop! je bent een fantastische dichter en ik heb al vele malen hoop uit je gedichten gehaald! jij ben ook een van de dichters geweest waarom ik ben gaan proberen wat dingen op papier te zetten! hou moed! er zullen beter tijden komen XXX liefs Anke
Hope - 19-10-2012 om 15:48